Kawiarnia Iglo czyli terapia światłem

Klienci „Iglo- świetlna terapia” na godzinną sesję zjeżdżają się nawet o 7 rano przed pracą. Chociaż z zewnątrz budynek niczym się nie wyróżnia, po wejściu wystrój uderza bielą i ciepłem. Światło sączące się z sufitów w połączeniu z bielą ścian, działają bardzo uspokajająco. Promienie nie oślepiają, a mają za zadanie pobudzić organizm.

Przy wejściu klienci dostają białe długie płaszcze, które narzuca się na ubranie. Buty zostawiają w szafkach i nakładają białe kapcie. Następnie zanurzają się w 10 wygodnych fotelach, oczywiście również białych. 
W czasie godzinnej sesji, goście mogą sączyć zdrowe koktajle, zamówić śniadanie lub obiad. Kucharz serwuje potrawy organiczne o charakterze egzotycznym. Chlubą lokalu są brazylijskie koktajle witaminowe.

Godzinna sesja w Iglo to wydatek rzędu 17 euro (70 PLN). Popularne są różnego rodzaju promocje, na przykład zniżki w określonych godzinach, czy możliwość przyprowadzenia znajomego za darmo.

Wizyty w kawiarni z powodzeniem zastępują terapię światłem, z jaką mamy do czynienia w szpitalu. Powinno się z niej korzystać po godzinie, przez pięć dni w tygodniu, przez dwa tygodnie. Po takiej sesji uzyskuje się najlepszy rezultat.

Stali bywalcy, w śród nich także lekarze, cenią pozytywne efekty i twierdzą, że dzięki odwiedzinom w kawiarni są bardziej optymistyczni. 

Kawiarnia Iglo oblężenie przeżywa na przełomie roku, przez pozostałe miesiące jest nastawiona na tradycyjną działalność restauracyjną. Sala świetlna wynajmowana jest wtedy głównie biznesmenom, którzy przyjeżdżają bądź wracają do Szwecji z dalekich podróży i cierpią z powodu zmiany czasu.

Adres internetowy:

iglo.se

Foto: iglo.se

 

Czytaj też:

InterShelter- igloo dla każdego

Kawiarnia na rowerze pomysłem na biznes

Zapłać ile chcesz za obiad.

Bearrock – restauracja pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top