Kliknij i zmień nazwisko

Kobiety w Kanadzie nie muszą się już tym przejmować. Młodym mężatkom na przeciw wyszedł niedawno uruchomiony serwis internetowy I’m a Mrs.

Zmiana stanu cywilnego wiąże się z załatwieniem wielu formalności i odwiedzeniem szeregu urzędów. Modyfikacja nazwiska może zająć nam zdecydowanie dłużej niż kilka godzin. Serwis I’m a Mrs ma w swojej ofercie wszystkie druki, formularze, wskazówki i wzory pism, które są niezbędne, żeby rozstać się z nazwiskiem rodowym.

Dostępne są 2 różne komplety. Można wybierać między pakietem standardowym (za CDN 29.95), który zawiera podstawowe druki urzędowe i 3 inne druki wybrane przez pannę młodą, a pakietem rozszerzonym (CDN 49.95).

Pakiet rozszerzony wzbogacony został o dokumenty niezbędne w banku, w instytucjach ubezpieczeniowych, w służbie zdrowia, czy nawet centrach fitness. Otrzymanych formularzy nie trzeba wypełniać samodzielnie. Wystarczy wypełnić kwestionariusz danych osobowych na stronie, a serwis I‘m a Mrs automatycznie wypełni wszystkie dokumenty. Komplet podań należy tylko podpisać i wysłać do poszczególnych urzędów.

Serwis I‘m a Mrs dostępny jest na razie tylko w Kanadzie. Pomysłodawcy nie wzięli też pod uwagę faktu, ze coraz więcej mężczyzn decyduje się po ślubie na przyjęcie nazwiska małżonki.
Pomysł jest niewątpliwie ciekawy i świetnie sprawdziłby się na polskim rynku, gdzie długie kolejki w urzędach należą do codzienności.

Adres internetowy: 

imamrs.com

Foto: imamrs.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top