Kolorowe torby z plakatów pomysłem na biznes

Biznes może i nie do końca innowacyjny ale cieszymy się, że z naszego polskiego podwórka. Upcyklingiem plakatów i ulotek zajmuje się firma EspaceArt, właściciel serwisu torbyzplakatów.pl. Przycinają, wzmacniają, oczyszczają, usztywniają tekturkami i składają w torby.

Posiadają sznurkowe uchwyty, a kształt toreb, wielkość, kolory i wzory zależą od plakatów z jakich pochodzą. Mogą to być torebki na prezenty, alkohol czy zwyczajnie używane na codzień, np. do noszenia drugiego śniadania. Tory wykonywanie są ręcznie. Wszystkie egzemplarze posiadają cechy “życia” plakatu. Są to głównie przebarwienia, rysy lub wgniecenia na papierze. Stąd może i ich wyjątkowość.

Materiały używane do produkcji tych kolorowych toreb bardzo często są pozostałością po plakatach filmowych, materiałach skończonych promocji, wystaw, imprez firmowych czy spektakli teatralnych. Firma oferuje torby w kilku rozmiarach. Przykładowe ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty). Jeśli akurat potrzebujesz torby w rozmiarze z poza standardowej oferty, firmą z pewnością rozważy Twoją propozycję.

Popieramy pomysły na tego typu firmy. Fajnie, jak z czegoś starego można zrobić coś nowego, ponownie użytecznego. Co ważne, dbając jednocześnie o środowisko naturalne, którego niezapominajny, jesteśmy częścią.

Artur Stasiak

Adres internetowy: torbyzplakatow.pl

Zdjęcia: torbyzplakatow.pl

 

Zobacz także:

Foliklo – unikalne torby z recyklingu

Torby z poduszek powietrznych pomysłem na biznes

Pomysł na torebkę jak z billboardu

Ręcznie robione torebki z filcu pomysłem na biznes

Gazetos Apetitos – reklama na torbach do pieczywa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top