Luksusowa przyczepa kempingowa

Jeśli jesteś człowiekiem, który ma dość wszechobecnego konsumpcjonizmu, tego całego “pędu” pomysł jest jak najbardziej dla Ciebie. Jeśli zależy Ci na życiu w kontakcie z naturą lub przynajmniej oderwaniu się od miejskiej “szarej” rzeczywistości przeczytaj artukłu do końca.

Wyobrażając sobie przyczepę kempingową od razu na myśl przychodzi nam typowa, powszechnie występująca biała o kwadratowej bryle z ściętym tyłem. W środku bez większych wygód. Jednakże, jak pokażemy, podróżowanie w domku na kółkach nie musi być pozbawione wygód i komfortu, nawet jeśli chodzi o meble.

Firma Tumbleweed ze Stanów Zjednoczonych specjalizuje się właśnie w aranżacji takich małych przyczep. Właśnie po to, aby na tak małej przestrzeni stworzyć małe, przytulne mieszkanko. W wyposażeniu przyczepy znajdziemy biurko do pracy, łazienkę, kuchnię, a nawet duże łóżko w nowoczesnym stylu. Całość z zewnątrz wygląda jak mały, drewniany domek.

Przyczepa jest dostępna w sprzedaży. Można kupić sam projekt i skonstruować ją samodzielnie bądź kupić model fabryczny. Ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty). Oprócz funkcji mieszkalnych takie mobilne lokum może służyć nam jak np. reklama mobilna. Z jej wyglądem z pewnością będzie zwracała na siebie uwagę.

Artur Stasiak

Adres internetowy: tumbleweedhouses.com

Zdjęcia: tumbleweedhouses.com

 

Zobacz także:

Przyczepa kampingowa w luksusowym wydaniu

The Pod czyli pomysłowy dom na kółkach

Namiot na kółkach, czyli przygoda z własnym biznesem

Zastępca kawy albo herbaty w pracy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top