Magiczna klawiatura pomysłem na biznes

Magic Cube bo taką nosi nazwę opisywany przedmiot to przenośna, pełnowymiarowa klawiatura laserowa. Pozwala ona w wygodny sposób korzystać z urządzeń, które posiadają małe przyciski nawigacyjne lub ekran dotykowy. Magic Cube symuluje pełnowymiarową klawiaturę, którą możemy użyć w dowolnym miejscu i czasie.

Działa to w taki sposób, że laserowy projektor wyświetla klawiaturę na biurku lub innej płaskiej, nieprzezroczystej powierzchni. Niewidzialna warstwa podczerwieni, która połączona jest z czujnikiem optycznym przekazuje układ klawiszy. System czujników rejestruje ruchy palców i przekazuje do urządzenia, które interpretuje je jako odpowiednie litery i znaki.

Magic Cube jest małym a dodatkowo wszechstronnym produktem. Zamknięta w prostym pudełku laserowa klawiatura i myszka w jednym. Urządzenie to może być podłączone do wszystkich urządzeń, które posiadają Bluetooth, włączając w to najnowsze modele iPhonów, iPadów, Blackberry oraz smartphone’ów Android. Komputery z systemem operacyjnym Windows, poprzez podłączenie plug and play również mają możliwość skorzystania z Magic Cube. Jeden przycisk i magiczne pudełko jest gotowe do pracy. W związku ze swoimi niewielkimi rozmiarami zmieści się praktycznie wszędzie.

Urządzenie można nabyć w Polsce. Koszt takiej klawiatury i myszki w jednym i specyfikacja techniczna podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty).

Jeśli prowadzisz biznes, sprzedajesz produkty związane z branżą komputerową to powinieneś zainteresować się Magic Cube. Produkt interesujący, o praktycznym zastosowaniu z pewnością znajdzie nabywców.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: celluon.com

Zdjęcia: celluon.com

 

Podobne artykuły:

Łuski zamiast klawiszy

Nowe sposoby dystrybucji elektroniki

Domowe biuro krok po kroku

Cyber królik dobrym pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top