Magiczny pomysł na własną firmę

Różdżką z powodzeniem można zawiadywać na przykład telewizorem, bez wciskania przycisków zdalnego sterowania. Obrót w prawo, oznacza wyższą głośność, ruch w prawą stronę zmienia kanały. W ten sposób można zaprogramować aż 13 gestów.

Czarodziejski kijek bez problemów poradzi sobie też z obsługą odtwarzaczy DVD, laptopów czy telefonów, wyposażonych w technologię IR. Różdżką można na przykład zmieniać slajdy w czasie prezentacji. Tym samym zaspokaja ona potrzeby zarówno małych jak i dużych konsumentów.

Równie dużo przyjemności, zapewni odwiedzenie strony internetowej producenta. The Wand Company zadbała o najdrobniejsze szczegóły, a witryna utrzymana jest w magicznym stylu „starej księgi”.

Różdżkę można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego. Koszt urządzenia to 49.95£ (228 PLN). Jest ono dostarczane w eleganckim futerale wykończonym chińskim jedwabiem. Firma realizuje zamówienia ze wszystkich zakątków świata.

Nabycie praw do dystrybucji tego produktu otwiera przed potencjalnym inwestorem wiele możliwości. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ przedsiębiorstwo otrzymało już kilkadziesiąt ofert z całej Europy.

Adres internetowy:

thewandcompany.com

Foto: thewandcompany.com

Artykuł opublikowany dzięki zaangażowaniu uczestników programu Łowca

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top