Miejskie pasieki dla miłośników miodu

Miłośnicy miodu mają powód do radości. Firma Omlet wprowadziła bowiem na rynek spersonalizowane ule, które można umieścić w miejskim ogrodzie lub na balkonie. Okazuje się, że własna produkcja miodu jest bardzo popularnym zajęciem mieszkańców Europy Zachodniej. 

Ule mają ładny nowoczesny wygląd. Cena urządzenia wynosi 465£ (2 200 PLN). Paleta barw jest zaskakująca. Pszczele domki występują w kolorze zielonym, żółtym, fioletowym, białym i czerwonym.

Zamawiający otrzymują ul z pełnym wyposażeniem, gotowy do przyjęcia nowych mieszkańców. Dodatkowo wraz z przesyłką klienci dostają 4 słoiki na miód oraz przewodnik po zagadnieniach pszczelarskich.

Należy pamiętać, że produkcja miodu wiąże się też z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i odpowiednim ubiorem. Dlatego firma Omlet wyposaża klientów w zestaw startowy składający się ze specjalnego kombinezonu, rękawiczek, narzędzi do otwierania ula i preparatu w spray’u, który kojąco wpływa na pszczoły. Cena zestawu to 30£ (140 PLN), gdy kupujemy go razem z ulem i 90£ (425 PLN), gdy klienci zamawiają zestaw osobno.

Według zapewnień producentów odpowiednio zasiedlony ul, powinien przynieść około 50 słoików miodu rocznie.

Nowoczesne ule są z pewnością ciekawą propozycją łączącą ogólnoświatowe trendy związane z własnym wytwarzanie żywności i nietuzinkowe hobby.

Adres internetowy:

omlet.co.uk

Foto: omlet.co.uk

Artykuł opublikowany dzięki zaangażowaniu uczestników programu Łowca

Czytaj też:

Ogórki ze smażoną papryką – pomysłem na biznes

Domowa Pizzaa Erica Fosse’a

Pszczeli napój pomysłem na zdrowy biznes

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top