Miuki – miły projekt

Założycielka i pomysłodawczyni przedsięwzięcia, długo szukała idealnego łóżeczka dla swojej pociechy. Po serii niepowodzeń postanowiła przejąć inicjatywę i wraz z koleżanką uszyła materiałowe posłanie, które służy do dzisiaj.

Kolorowy materac, wykonany z najwyższej jakości materiałów, związany na krańcach, był iskrą do założenia firmy. Miły projekt nie poprzestaje na miękkich meblach, workach i fotografiach – niebawem mają pojawić się meble gąbkowe.

Za pośrednictwem strony internetowej klienci mogą kupić:

  • fotele, poduchy, pufy, materace wypełniane granulatem (tak jak worki sako)
  • miuworki- czyli worki do przechowywania …wszystkiego
  • fotomiuki – czyli fotografie drukowane na płótnie

Same meble występują w bogatej palecie kolorystycznej i wielu kształtach: prostokątnym, kwadratowym, okrągłym i owalnym.

Meble składają się z zewnętrznej powłoki, którą łatwo można czyścic i z wewnętrznej warstwy wypełnionej granulatem. Są lekkie i wyjątkowo wygodne, tak jak worki sako dostosowują się kształtem do pozycji, którą chcemy w danej chwili przyjąć. 

Dzięki swoim właściwościom Miuki to nie tylko miłe meble, ale też idealne poduchy do rehabilitacji czy do zabawy z dziećmi.

Ceny wahają się od 30 PLN za worki do 420 PLN za duże poduchy. Za dodatkową opłatą 20 PLN, meble zostaną dostarczone pod same drzwi zamawiającego.

W październiku 2008 roku miły pomysł został nagrodzony w konkursie Raiffeisen Bank i Gazety Wyborczej “Pomysł na firmę”.

 

 

Adres internetowy:

miuki.pl

Foto: miuki.pl

Czytaj też:

Stół z karoserii czyli nietypowy pomysł na biznes

Dochodowy stołek ze starych deskorolek

Droga mleczna w Twoim domu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top