Mobilna mini sala gimnastyczna pomysłem na biznes

Mobilna mini sala gimnastyczna Bouncin’ Bus to nic innego jak przerobiony amerykański autobus szkolny (pamiętacie z filmów te żółte autobusy?). Oprócz barw zewnętrznych został przerobiony również w środku. Znajdują się tu różnego rodzaju kolorowe maty, zabawki, huśtawki, ścianka wspinaczkowa, liny, piłki etc. Oferta dla najmłodszych czyli dla dzieci od 2 do 6 lat.

Inicjatywa ta przede wszystkim ma zachęcić rodziców i uświadomić im, że rozwój fizyczny dziecka jest równie ważny co rozwój intelektualny. Misją firmy jest dbanie o szczęśliwy i prawidłowy rozwój przedszkolaków, którzy lubią ćwiczyć i uczyć się. Program, jaki oferuje Bouncin’ Bus jest bezpieczny. Dodatkowo pomaga dzieciakom rozwijać koncentrację, budowanie zaufania i przygotować się do szkoły podstawowej.

Ważne jest, aby dzieci od małego uczyły się jak ważny jest zdrowy styl życia. Zachęcone do regularnych ćwiczeń, zobaczą ile to może dać radości. W obecnych czasach, w dobie fastfoodów i komputerów zadbanie o zdrowie dzieci jest dość trudne, a przekonanie ich do wysiłku fizycznego, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, wręcz bardzo trudne.

Zajęcia prowadzi instruktorka Maria Karas. Ma ponad 20 letnie doświadczenie w gimnastyce. Jednocześnie jest właścicielką tego zielonego autobusu.

Bouncin’ Bus jest do wynajęcia. Świetnie sprawdza się na różnego rodzaju dziecięcych imprezach czy w przedszkolach. Grupa musi liczyć minimum 10 osób. Wówczas opłata np. za 90 minutową zabawę wynosi 250 dolarów. Dodatkowo można wynająć wielki dmuchany zamek za 100 dolarów dziennie. Oczywiście wszelkie modyfikacje są możliwe. Kwestia ustalenia szczegółów.

Biznes fajnie sprawdza się przede wszystkim w okresie letnim, gdy jest w miarę ciepło. Jak informuje firma autobus można wynajmować przez cały rok. Uważamy, że pomysł bardzo ciekawy. Nie dość, że dzieciaki mają z tego świetną zabawę to przy okazji pozytywnie wpływa to na ich zdrowie.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: bouncinbus.com

Zdjęcia: bouncinbus.com

 

Podobne artykuły:

Mobilna kwiaciarnia pomysłem na biznes

Party Bus pomysłem na zyskowny biznes

Nietypowy catering pomysłem na biznes

Mobilne centrum nauki pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top