Mroczne lalki Evangeline Ghastly pomysłem na biznes

Ten lalkowy biznes powstał kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych. Jego twórcą jest projektant Joe Petrollese. Wraz z innym artystą, projektantem lalkowej mody Robertem Tonnerem stworzyli linię niezwykłych lalek Evangeline Ghastly.

Ich jakość wykonania jest bardzo wysoka. Najlepszej jakości jasna żywica, wymienne oczy to tylko część plusów. Peruka, jaką nosi Ellowynka lub Evanka (jak nazywają ją jej miłośnicy) wykonana z najwyższej jakości włókien. Ręcznie malowne elementy, projekty markowych strojów to znak rozpoznawczy tej ekscentrycznej dziewcznyki.

Firma Wilde Imagination, której właścicielem jest Joe Petrollase działa w New Jersey. Od początku swojej działalności chciała opracowywać i wprowadzać na rynek produkty markowe ale inne niż wszystkie, takie których jeszcze w sprzedaży nie było. Jak mówi, inspiracje przy tworzeniu takiej lalki czerpał z filmów takich jak Gnijąca Panna Młoda czy Rodzina Adamsów. Firma ma nadzieję, że jej produkty zainspirują wyobraźnię i poprostu sprawią ogromną radość potencjalnym nabywcom. Przykładowe ceny lalek Evangeline, w zależności od rodzaju, podane są tutaj (sekcja: Dokumenty).

Oprócz sprzedaży mrocznych, ale jakże pięknych, lalek, wszelkich akcesoriów do nich firma oferuje usługę, która można porównać do szpitala do lalek. Jeśli komuś się coś stało z jego ulubioną lalką, została w jakiś sposób uszkodzona może ją przysłać do firmy. Wówczas specjaliści, doktorzy od lalek, już się nią odpwiednio zajmą.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: wildeimagination.com

Zdjęcia: wildeimagination.com

 

Zobacz także:

PoMIŚ na biznes

Zaprojektuj własnego pluszaka

Lalka dla Szarika pomysłem na biznes

Ekologiczne meble i zabawki dla dzieci pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top