myURBIO pomysłem nie tylko na domowy ogródek

Świetnym, gotowym rozwiązaniem na ewentualne kłopoty z domową zielenią ale nie tylko jest system URBIO, który proponuje amerykańska firma My Urbio. Twórcami pomysłu są dwaj projektanci z USA. Ich produkt pozwala zorganizować w sposób bardzo prosty zieloną przestrzeń użytkową.

System ten tworzą między innymi bardzo starannie wykonane płytki (o wymiarach 10 x 10 cm) z ekologicznego tworzywa oraz pojemniki, które mocowane są do nich za pomocą neodymowych magnesów. Pojemniki dostępne są w różnych kształtach i wielkościach. Świetnie obrazują to powyższe zdjęcia.

Ich podstawowe przeznaczenie to uprawa domowej zieleni (kwiatów, ziół). Oczywiście system ten doskonale sprawdza się również jako wyposażenie łazienki, kuchni czy biura. Można umieszczać w nich kredki, długopisy, zabawki, owoce, czasopisma czy inne niewielkie przedmioty. Dzięki magnesom można je łączyć lub rozdzielać na pojedyncze płytki.

System URBIO jest fantastycznym rozwiązaniem, szczególnie dla ludzi mieszkających w miastach. Wygląda nowocześnie a przy okazji jest bardzo praktyczny. Poszczególne elementy systemu można kupić przez stronę producenta oraz możecie je sprawdzić tutaj (sekcja: Dokumenty). Może tanie nie jest, ale z pewnością wielu osobom pomógłby rozwiązać problem z domową zielenią.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: myurbio.com

Zdjęcia: myurbio.com

 

Podobne artykuły:

MyFarm.com pomysłem na wirtualny ogródek

Domowy mini ogródek

Prepara czyli pomysł na kuchenny ogródek

Doniczka zamiast lampy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top