Namiot na kółkach, czyli przygoda z własnym biznesem

Nieważne czy w górach, na nizinach, czy nad jeziorem jej flagowy produkt- camper Go świetnie spełnia swoje zadanie.

Go został zaprojektowany z pasją co widać w każdym szczególe. Przyczepa ta wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Jest lekka i może być ciągnięta przez każdy, nawet najmniejszy samochód.

Równocześnie jest bardzo pojemna i wytrzymała. Można nią przewieść praktycznie wszystko: motor, łódź, rower, urządzenia gospodarcze czy sprzęty ogrodnicze. 
Jest też kompatybilna z bagażnikami firmy Thule, które są popularne na całym świecie.

Podstawową zaletą campera jest jego elastyczność. Po przybyciu na miejsce może on szybko i łatwo przeistoczyć się w wygodny i przestronny namiot. W wersji standardowej namiot jest jasno zielony. Od niedawna dostępna jest wersja kolorystyczna- moro.

Założyciele firmy zachwalają, że ich produkt ma więcej zastosowań niż szwajcarski scyzoryk. 
Za przyczepę, namiot oraz dwa samo pompujące się materace trzeba zapłacić 6 195$ (18 000 PLN). 

Miłośnicy przygód i biwaków mogą dodatkowo doposażyć swój wehikuł w markizę za 192$ (555 PLN) lub dodatkowe panele służące za stół lub kolejne łóżko (zależnie od potrzeb) za 360$ (1 040 PLN).

Nie sposób zliczyć nagród i wyróżnień jakimi został uhonorowany camper Go. Najbardziej prestiżowe z nich to nagroda przyznana przez National Geographic oraz Men’s Journal Magazine.

SylvanSport ma swoje przedstawicielstwa w Australii, Japonii oraz na terenie Niemiec, Belgii i Holandii. Siedziba mieści się w górach Cedar w stanie Północna Karolina. Firma oferuje chętnym przedsiębiorcom współpracę franczyzową. Wyprawa z takim camperem, na przykład w Polskie Bieszczady, byłaby z pewnością nie lada przeżyciem.

Adres internetowy:

sylvansport.com

Foto: sylvansport.com 

Zobacz też:

Grill wolności pomysłem na firmę

Selk’bag pomysłem na kosmiczny śpiwór

Kieszonkowa moc czyli energetyczny biznes

Pomysł na zjazd na Mnichu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top