Nietypowa rakieta tenisowa

Firma zapewnia, że przekazywanie informacji o wynikach i grze tenisisty jest przekazywane w czasie rzeczywistym. Pomóc ma to przede wszystkim trenerom ale również zawodnikom w analizie oraz wydajności poczynań sportowca. Dla niego samego najważniejsze jest to że na bieżąco ma informacje o sile uderzeń, rotacji piłek, technice i w razie konieczności może korygować ewentualne błędy. Informacje przekazywane są bezpośrednio na laptopa, telefon komórkowy bądź tablet.

Babolat Play & Connect zapewnia, że rakieta będzie dostępna najpóźniej w 2013 roku. Wtedy to gracze będą mogli widzieć swoje pełne statystyki, przesyłać je na portale społecznościowe bądź zwyczajnie porównywać z wynikami innych.

Mieliśmy inteligentne rowery, zestawy piłkarskie a teraz mamy rakietę tenisową. Z potężną technologią obliczeniową tego rodzaju wynalazki stają się coraz mniejsze i wydajne. To pokazuje, że tego typu rozwiązania poprawiające jakość dyscyplin sportu, ale również i naszego życia, stają się powoli jego naturalną częścią.

Artur Stasiak

Adres internetowy: babolat.com

Zdjęcia: babolat.com

Podobne artykuły:

INNOWACYJNY FITNESS Z MIHA-BODYTEC

Birtee ułatwi grę w golfa

Pomysł na zielone piłki tenisowe

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top