Nowoczesna szafa grająca pomysłem na biznes

Jak wiadomo od dekady dobra muzyka jest kluczem go świetnej zabawy. Firma z Wielkiej Brytanii FunkyDiva Music UK Ltd. stworzyła możliwość wynajęcia szafy grającej FunkyDiva na różnego rodzaju imprezy. Czy to wesela, urodziny, imprezy dla dzieci etc.

Wyglądem nie przypomina ona tej szafy z przeszłości. Ogromnego, ciężkiego podobnego do lodówki przedmiotu ze stosunkowo niewielką ilością piosenek. FunkyDiva XXI wieku to szafa jak z przyszłości. Niewielkich rozmiarów, z kolorowym ekranem, sterowana elektronicznie i ładnie wyglądająca. A co najważniejsze oferuje ponad 13 tysięcy piosenek. Przy takiej liczbie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

FunkyDiva może być wynajęta na dowolny okres. Minimalny czas to jedna doba. Koszt takiej usługi to 235 funtów (ok.1200 zł). Do tej pory firma działała na terenie Wielkiej Brytanii i Danii. Obecnie poszukują nowych rynków oraz nowych dystrybutorów. Jeśli ktoś chciałby zostać dystrybutorem lub partnerem firmy i sam podnajmować szafy grające FunkyDiva zachęcamy do kontaktu z firmą.

FunkyDiva do doskonała okazja dla osób rozpoczynających własny biznes lub może ona służyć jako oferta dodatkowa dla biznesów, które już funkcjonują.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: digitaljukeboxhire.co.uk

Zdjęcia:
digitaljukeboxhire.co.uk

 

Podobne artykuły:

Pomysł na nietypową pobudkę

Przez muzykę do portfela ? Czemu nie…

Obiecujący pomysł na muzyczny biznes

Sejf do iPoda pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top