Nowoczesna toaleta pomysłem na biznes

Poza domem szukamy czystej toalety. Jak zauważyliśmy na początku, okazuje się to trudnym zadaniem. I tu pojawiają się one – toalety 2theloo. Czyste, nowoczesne, które można znaleźć w centrach miast, centrach handlowych, na dworcach i na stacjach benzynowych. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że w Polsce są „aż” 3 lokalizacje owych toalet, na dworcach kolejowych w: Warszawie, Katowicach oraz w Poznaniu.

Nowoczesne, designersko urządzone i co ważne przyjazne dla środowiska (ekonomiczne zużycie wody) toalety 2theloo to połączenie toalety z małym sklepem z artykułami higienicznymi, takimi jak tampony, podpaski, dziecięce pieluchy i mleko, zestawy do golenia, mycia zębów, minizestawy do makijażu, chusteczki odświeżające, jednorazowe maty do przewijania naszych pociech, środki pierwszej pomocy przedmedycznej oraz dodatkowo kawa, woda czy ciekawe gadżety na prezenty. Prawie jak kiosk ruchu. Opłata za skorzystanie z tej toalety to tylko 2 zł.

W toaletach dodatkowo dostępne są próbki nowych na rynku kosmetyków, automaty do rozmieniania pieniędzy czy zamykane szafki. Opłata uiszczana jest w specjalnym automacie, który drukuje kupon i wydaje resztę.

Aby czystość była obecna cały czas dba o nią personel sprzątający. Utrzymać higienę pozwala bezdotykowa armatura. Do kabiny, która jest przestronna i do tego wygodna, podróżny może wejść bez problemu z walizką – znajdziemy tu miejsce na postawienie torby czy powieszenie kurtki czy płaszcza. Nie musimy obawiać się o naszą prywatność. Specjalne boxy umywalkowe zapewniają ją nam. Jako gadżet na lustrach wyświetlane są różnego rodzaju informacje, reklamy.

Osoby niepełnosprawne czy matki z małymi dziećmi mogą się tu również dobrze czuć. Są specjalne pomieszczenia dla osób na wózkach oraz dla najmłodszych małe muszle klozetowe.

Toaleta czy to utrzymywana na odpowiednim poziomie czy wręcz luksusowa jest niezwykle ważnym miejscem np. na reklamę.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: 2theloo.com

Zdjęcia: 
2theloo.com

 

Podobne artykuły:

Numi – luksusowa toaleta

GoGirl czyli pomysł na rewolucję w toalecie

Wyszukiwarka toalet pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top