Okulary na migrenę pomysłem na biznes

Firma TheraSpecs Company z Phoenix stworzyła okulary, które filtrują światło, które przyczynia się do bólu głowy i oczu, bolesnego światłowstrętu czy ataków migreny. Przyciemniane soczewki mogą podnieść jakość życia i zapewnić natychmiastową i długotrwałą ulgę.

Oczy i mózg nie reagują tak samo na wszystkie długości fal świetlnych. Niektóre fale w większym stopniu oddziałują na nerwy w oku i mózgu, co powoduje ból i zmęczenie oczu u wrażliwych osób.

Podczas regularnego noszenia okularów TheraSpecs, jak pokazują badania, częstotliwość ataków migreny może się zmniejszyć o nawet 74 %. Dodatkowo okulary te chronią przed światłem fluorescencyjnym. Filtrują to światło i łagodzą ewentualne objawy. Świetlówki natomiast migoczą bardzo szybko. Nie możemy tego zobaczyć ale nasz mózg to widzi i przez to niektóre osoby mogą mieć mdłości patrząc na takie światło.

Firma w sprzedaży proponuje 2 rodzaje okularów. Pierwszy rodzaj jest zaprojektowany do noszenia wewnątrz pomieszczeń. Można ich używać oglądając telewizję, pracując na komputerze czy w pomieszczeniu ze sztucznym oświetleniem, gdzie takie światło nam przeszkadza i powoduje dyskomfort. Drugi rodzaj to okulary stworzone do noszenia na zewnątrz. Szkła są dużo ciemniejsze, a dodatkowo spolaryzowane. Chronią one również przed promieniami UV.

Można je kupić poprzez stronę internetową producenta. Cena za jaką firma oferuje okulary TheraSpecs podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty).

 Artur Stasiak

Adres internetowy: theraspecs.com

Zdjęcia: theraspecs.com

 

Podobne artykuły:

Samoregulujące okulary

Okulary bez śrub pomysłem na własny salon optyczny

Nowatorskie okulary pomysłem na biznes

Zobacz więcej

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top