One Day Painting – pomysł na firmę malarską

Generalnie w branży usług malarskich wiele się nie dzieje. Nie ma innowacji, mało jest profesjonalizmu. Naprzeciw temu zjawisku wyszła firma One Day Painting, która gwarantuje, że pomaluje dom czy mieszkanie w jeden dzień.

Firma zatrudnia specjalistów z doświadczeniem w malarstwie mieszkalnym czy komercyjnym. Oferuje usługi malowania zarówno wnętrz jak i elewacji zewnętrznych, powierzchni biurowych za rozsądne pieniądze. To, co inne ekipy robiłby w kilka dni lub tygodni, oni zapewniają, że zrobią w jeden dzień. Używają odpowiedniej techniki, odpowiednią ilość profesjonalnych malarzy. Dodatkowo farby, którymi malują ściany są ekologiczne, bez trujących związków, aby maksymalnie zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne. Po powrocie po zapachu farby nie ma ani śladu. Do tego, dają na swoją wykonaną usługę, dwuletnią pisemną gwarancję.

A działa to na takiej zasadzie, że kontaktujemy się z firmą. Przyjeżdża przedstawiciel firmy z którym dogrywane są wszelkie szczegóły (ilość farby, kolor, ilość potrzebnych malarzy, koszty etc). Potem już konkretnie się umawia na dany dzień, w którym przyjeżdża ekipa z całym potrzebnym sprzętem. Na koniec pracy dostajemy powiadomienie, że wszystko gotowe i można cieszyć się „nowym” mieszkaniem.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: wow1daypainters.com

Zdjęcia: wow1daypainters.com

 

Podobne artykuły:

Zapisz pomysł na…ścianie- aktualizacja

CertaPro czyli pomysł na biznes

Treehugger – malowanie trawy na zielono

Księżycowy sufit własnym biznesem

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top