Party Bus pomysłem na zyskowny biznes

Wyszedł z tego pierwszy w Polsce Party Bus do dziecięcych zabaw. Właścicielka firmy, Irena Soroka, na przekór większości zaciągnęła kredyt i kupiła angielski autobus, który właśnie przerobiła na plac zabaw dla dzieci.

Pani Irena przekuła swoją pasję czyli rozpieszczanie dzieciaków poprzez zabawę na biznes. Szukając pomysłów na rozkręcenie własnej działalności, będąc w Anglii, podpatrzyła że tego rodzaju działalność już od dawna na Wyspach jest prowadzona. W Polsce tego nie było, więc nadarzyła się okazja, aby wejść jako pierwszą na krajowy rynek.

Na początku właścicielka firmy Haacalacha zakupiła w Anglii dwa autobusy double decker. Na tym etapie mogą się pojawić problemy z transportem do Polski oraz znalezieniem odpowiednich ludzi, kierowców, mechaników, których zatrudnienie jest niezbędne, aby biznes wypalił. Więc dobrze pomyśleć o tym wcześniej. Dodatkowo przy prowadzeniu tego rodzaju działalności musimy mieć gdzie parkować te nasze autobusy. Może to być własny plac bądź np. dzierżawa, wynajem.

Największym kosztem jak trzeba ponieść przy rozpoczynaniu tego biznesu jest niewątpliwie zakup autobusów, ich wyposażenie i sprowadzenie do Polski.

Firma oferuje dzieciom fantastyczną rozrywkę w jedynym w swoim rodzaju piętrowym autobusie, który może przyjechać do miejsca zamieszkania klienta bądź wynajmujący może przyjechać do firmy, na zajezdnię „Magic Bus Station nr 3/4” gdzie jest możliwość zorganizowania grila, pikniku czy różnego rodzaju zabaw.

Firma zapewnia wspaniałą zabawę, gry i zabawy wspomagające rozwój dziecka, różne konkursy z nagrodami, możliwość zamówienia zdjęć uwieczniających te wspaniałe chwile, zaproszenia i pamiątkowe dyplomy dla każdego uczestnika a nad tym wszystkim czuwa grono wykwalifikowanych pedagogów, którzy kochają dzieci i pracę z nimi. Oferta skierowana jest do dzieciaków w wieku 3-10 lat.

Oprócz tego jest możliwość zorganizowania urodzin, imprez tematycznych. Wszystko jest planowane i organizowane indywidualnie, wedle oczekiwań klienta. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia takiego autobusu na imprezy w zakładach pracy, imprezy karnawałowe, festyny z okazji dnia dziecka. Oraz organizatorzy mogą zająć się dziećmi podczas wesel, chrzcin, komunii etc.

Na specjalne życzenie Pary Busa firma wynajmuje na imprezy dla dorosłych, tj. wieczory kawalerskie czy panieńskie.

Cena za wynajem tego kolorowego pojazdu, w zależności od lokalizacji i potrzeb klienta, wynosi od 500 zł w górę. Klientów podobno nie brakuje.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: partyautobus.pl

Zdjęcia: partyautobus.pl

 

Podobne artykuły: 

Nauka, zabawa, kontrola, nagroda – SmartyCard

NexGym siłownią dla dzieci

Baby Teresa- kup jedno, podaruj jedno.

The Shweeb pomysłem na park rozrywki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top