Pierwszy na świecie Panda Hotel

Coraz więcej turystów odwiedza Chiny. Stąd również i lokalni przedsiębiorcy próbują oferować jak najciekawsze usługi. Stąd pomysł na ten hotel. Tego typu biznes ma sens, gdyż dla Chińczyków pandy są symbolem miłości, szczęścia ciepła i natury. Założycielem jest Jian Qin, który mówi, że jego przedsięwzięcie jest dobrą okazją do promowania ducha pandy na całym świecie oraz, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, podnoszenia świadomości w zakresie ochrony środowiska. A dodatkowo dodam, iż pandy są zwierzętami chronionymi.

Wyposażenie hotelu całkowiecie oddaje hołd temu niezwykłemu i sympatycznemu zwierzęciu. Począwszy od kapci, ręczników, szlafroków, pościeli, poduszek poprzez wyposażenie łazienki, pokoju aż po obrazy, rzeźby czy meble wszystko to jest w pandę. Dodatkowo personel hotelu ubrany jest w kostium pandy. Ceny za nocleg wahają się w przedziale 50-90$.

Właściciel tego niezwykłego dobytku twierdzi i zpewnia, że pandy nie są tylko dla Chin ale mają również cieszyć cały świat. Wyraża również nadzieję, że jeśli biznes się przyjmie wśród rodzimych Chińczyków, to będzie starał się otworzyć Panda Hotel w Londynie i przenieść ducha pandy do Europy. Ciekawe czy coś podobnego miałoby wzięcie w Polsce? Może żubry lub orły? Ale to już zostawiamy naszym hotelarzom.

Artur Stasiak

Adres internetowy: telegraph.co.uk

Zdjęcia:
telegraph.co.uk

 

Zobacz także:

Pierwszy na świecie salon urody Hello Kitty Spa

Tubohotel pomysłem na biznes

Mobilny hotel pomysłem na biznes

Hotel w ciężarówce pomysłem na turystyczny biznes

Nietypowy hotel na wodzie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top