Pojazd dla wędkarzy pomysłem na biznes

Innowacyjna łódź „Twin Troller Boat” została nagrodzona wieloma wyróżnieniami. Łódka ta sterowana jest przy pomocy pedałów i pozwala na poruszanie się w każdym kierunku bez wypuszczania z rąk wędki. Może obrócić się o 180 stopni, w ogóle nie zmieniając pozycji.

Brak żagla, rozwiązuje problemy, z którymi musieli zmagać się wędkarze w czasie niepogody. Specjalna konstrukcja śruby, która ukryta jest w poszyciu, pozwala na poruszanie się po płytkich wodach, na które inne łódki nie mogłyby wpłynąć.

Konstrukcja została wykonana z aluminium i nierdzewnej stali. Ma 101,60 cm szerokości i 3,05 m długości, dzięki czemu spokojnie mieści się w przyczepce lub w Pick’upie.

Łódka jest przy tym ekologiczna. Mimo wysokiego środka ciężkości jest ona stabilna.
Zasilana jest energią z wytrzymałej baterii. Na pokładzie umieszczono 2 wygodne siedziska i mnóstwo przydatnych schowków.  

„Twin Troller Boat” dostępny jest w kilku kolorach. Największą popularnością cieszy się jasny, brązowy kadłub i siedzenia w kolorze moro. Można zamówić go za pośrednictwem strony internetowej za 2 395$ (6 874 PLN), lub u jednego z ponad 30 dystrybutorów na terenie Stanów Zjednoczonych.

Carolina Electric Boats w związku ze zdobyciem licznych nagród planuje rozszerzenie siecu dystrybucji na inne kontynenty.

Adres internetowy:

carolinaelectricboats.com

Foto: carolinaelectricboats.com

Zobacz też:

Sprzęt dla wędkarza Hook-set-tip-up

Wioska dla wędkarzy pomysłem na biznes

Energia wiatru napędza wielkie łodzie

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top