Powietrzne atelier pomysłem na własną firmę

Photobooth to pierwsze na świecie, całkowicie przenośne atelier do robienia wysokiej klasy fotografii. Co więcej konstrukcja ta jest częściowo nadmuchiwana, a użyte do wykończenia materiały nadają jej zarazem przytulnego i eleganckiego charakteru.

Założyciele firmy na pomysł ten wpadli przypadkowo. Kilka lat temu, gdy otwierali własne studio, postanowili przemienić najmniejsze pomieszczenie w atelier, tylko na czas inauguracyjnego przyjęcia. Jak się później okazało był to „strzał w dziesiątkę”. Jednego wieczoru wykonano aż 800 zdjęć, a chętni goście ustawiali się w kolejce. 

W budce można zamówić zdjęcia w następującej rozdzielczości:

  • 72dpi
  • 150dpi
  • 300dpi

Są one przesyłane na podanego maila. Ponadto można wybrać, czy fotografie mają być kolorowe lub czarno-białe, matowe czy z połyskiem.
Dodatkowo zdjęcie może zostać opatrzone, firmowym logo, sloganem czy inną wiadomością.

Photobooth jest stosunkowo łatwe w transporcie, dlatego gości na eventach i przyjęciach na całym kontynencie. Budce zawsze towarzyszą asystenci, którzy dbają o odpowiednią oprawę.

Osoby korzystające z usług firmy otrzymują też hasło i dostęp on-line do galerii, w której mogą obejrzeć wszystkie wykonane danego dnia zdjęcia. 

Photobooth to ciekawy pomysł na urozmaicenie wydarzeń rozrywkowych. Z usług firmy skorzystała już między innymi firma Levis i wiele australijskich organizacji pozarządowych.

 

 

 

Adres internetowy:

photobooth.com.au

Foto: photobooth.com.au

 

Czytaj też:

Piękna sylwetka pomysłem na portal

Wpraw w ruch dwuwymiarowe obrazy

Daj się nabić w butelkę.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top