Poznańska taksówka ze stałym dostepem do internetu

Teraz stojąc w korku, jadąc np. na lotnisko można śmiało dalej pracować, relaksować się oglądając ulubione filmy na dvd. Samochodów ciągle przybywa nasze ulicy już przekroczyły dawno swoje normy przepustowości więc wszyscy stoją.

W naszej stolicy normalną sprawą stało się dojeżdżanie do pracy ponad 1h (godzina na dojazd i powrót i razem mam 2 godziny, , które spokojnie można wykorzystać na inne cele np. pracy.

Właściciel o swoim pomyśle: „Czy zastanawiałeś się jak możesz spędzać czas w podróży? Czy musisz denerwować się stojąc w długich korkach? … niecierpliwić się, bo czeka na ciebie nie odebrany email? A może masz ochotę na przeczytanie prasy albo zakupy w kosmicznym sklepie i na dokładkę napój?! Hmm… słodkie? Do Państwa dyspozycji pierwsza na świecie taksówka z bezprzewodowym, darmowym dostępem do Internetu! Oprócz tego możliwość obejrzenia filmu, wysłuchania muzyki, przeczytania prasy i zaspokojenia pragnienia, a to wszystko zupełnie”.

Firma działa w Poznaniu więc jak następnym razem będziesz potrzebować kierowcy na wysokim światowym poziomie i bez rezygnacji ze zdobyczy XXI wieku po prostu zadzwoń:

660 – 673 – 813

Oby więcej takich ciekawych pomysłów pojawiało się w naszym kraju. Oczywiście my wspieramy całkowicie takie inicjatywy.

adres internetowy: 

cosmostaxi.pl

Foto: cosmostaxi.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top