Prenumerata prezerwatyw

Na całym świecie usługi polegające na subskrybcji są coraz bardziej popularne. Firmy, które oferują np. regularne dostarczanie pocztą czy kurierem podstawowych produktów, takich jak: bieliznę, maszynki do golenia, kosmetyki, artykuły spożywcze swoje usługi kierują przede wszystkim do mieszkańców miast. Są oni bardzo zabiegani, często nie mają czasu na zrobienie codziennych zakupów.

Firma Sir Richard’s Condom Company pomaga zapominalskim i zapracowanym. Usługę subskrybcji niezbędnych produktów świadczą i oni. Dają oni możliwośc, poprzez ich stronę internetową, zamówic sobie stałą, miesięczną dostawę prezerwatyw. Wchodząc na ich witrynę, wybieramy przybliżoną ilośc naszych stosunków (pojawi się zabawny komentarz) potem wybieramy z dostępnych rodzajów prezerwatywy. Opłacamy i tylko czekamy na pierwszą dostawę.

Paczka 12 sztuk kosztuje ok. 13 $. Firma dodatkowo wspiera działania charytatywne i promuje zdrowie. W zamian za zakupienie przez nas jednej paczki drugą Sir Richard’s Condom Company przekazuje na rzecz krajów rozwijających się. Pomysł na tego typu usługi ciekawy. Szczególnie dla tych, którzy do tej pory mają problemy z kupnem prezerwatwych, gdyż najnormalniej w świecie się wstydzą.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: condoms.sirrichards.com

Zdjęcia: condoms.sirrichards.com

 

Podobne artykuły:

Pocztówka z załącznikiem pomysłem na biznes

Łatwo, szybko i zielono! Pomysł na pocztę marzeń.

Firma podpowie z czego wykonać innowacyjny produkt

PostCarden – pomysł na niebanalną pocztówkę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top