Pudło z duszą pomysłem na firmę

Wyrzucenie starego telewizora na śmietnik nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Zamiast tego „stare pudło” można przeistoczyć w prawdziwe dzieło sztuki.

Na razie przeróbkami telewizorów zajmują się tylko artyści plastycy, czy złote rączki w zaciszu własnych domów. Mimo usilnych starań nie udało nam się znaleźć profesjonalnej firmy, która świadczyłaby tego typu usługi, a szkoda.

Uwagę przykuwa pomysł akwarystyczny. Trzeba przyznać, że akwarium z rybkami świetnie prezentuje się za kineskopem. Taka przebudowa telewizora jest dosyć skomplikowana, ale źródła internetowe obfitują w informacje i porady na temat całego procesu. 

Możliwości są niezliczone. “Okno na świat” możemy wykorzystać jako stolik kawowy, a nawet na legowisko dla ulubieńca.

Eileen Martin i Kathie Lynch zaproponowały natomiast przerobienie telewizora na walentynkową skrzynkę na listy. Pudło zostało odpowiednio ucharakteryzowane, kineskop umalowany, a stary slot na kasety magnetowidowe to doskonałe miejsce na włożenie listu. 

Ciekawa jest również propozycja barowa. Telewizyjny mini- barek z miejscem na kilka butelek i kieszonką na lód świetnie wygląda i nadawałby się jako atrakcja lub ekscentryczny element wystroju do wielu lokali.

Polska planuje wyłączenie sygnału analogowego w 2012/13 roku, a miliony odbiorników staną się nieprzydatne.

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby otworzyć działalność skorzystaliby podwójnie. Mogliby otworzyć skup starych atrakcyjnych telewizorów, przysłużyliby się środowisku, a przerobione „stare pudło” zyskałoby nową duszę i rzeszę wielbicieli. 

Przejdznaswoje.pl

Zobacz jak pomysłowo przerobić TV:

Akwarium

Skrzynka na listy

Mini-bar 

Foto:

  • alpinebutterfly.com
  • makezine.com
  • aquanohobby.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top