Radio na wodę z prysznica ciekawym biznesem

Ten wynalazek został stworzony z myślą o fanach ekologii, którzy dodatkowo lubią słuchać muzyki pod prysznicem. Wodoodporne radio H2O Shower Powered Radio aby działać, zamiast energii z gniazdka potrzebuje wyłącznie wody z prysznica.

Obecnie producenci wyposażają kabiny prysznicowe w przeróżne urządzania, w tym również radia. Jednak, aby to radio działało potrzebna jest energia. H2O Radio zostało tak skonstruowane, że aby pracować nie potrzebuje ani baterii ani również prądu z gniazdka. Co z oczywistych względów ułatwia korzystanie z niego. Ten rewolucyjny wynalazek napędzany jest niczym innym, jak tylko wodą z prysznica.

Urządzenie to wykorzystuje energię pochodzącą z miniaturowej turbiny wodnej, która zainstalowana jest w jego wnętrzu. Należy również dodać, że radio będzie działało również po kąpieli. A to dzięki temu, że owa turbina ładuje jednocześnie akumulator.

Urządzenie montowane jest bezpośrednio do prysznica. Producent nie podaje ile czasu trzeba się kąpać aby w pełni naładować radiową baterię. Ale zaznacza, że jego H2O Radio jest kompatybilne z 99% pryszniców i działa w pełnym zakresie częstotliwości FM (87,5-108 Mhz).

Informacja o cenie radia dostępna jest tutaj (sekcja: Dokumenty)

 Artur Stasiak

Adres internetowy: freeplayenergy.com

Zdjęcia: freeplayenergy.com

 

Podobne artykuły:

FAUXSHOW czyli pomysł na biznes w eterze

Numi – luksusowa toaleta

ShowerProfesor w nowym wydaniu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top