Ręcznie robiona biżuteria pomysłem na biznes

Vintage Pearl tworzy niepowtarzalną biżuterię oraz pamiątki. Każdy kawałek jest robiony ręcznie od początku do końca. Używają do tego srebra, pereł słodkowodnych i kamieni szlachetnych. Wszystko to powstaje w studio w mieście Tulsa (Oklahoma) w USA.

Biżuteria tej firmy jest dostosowana do każdej okazji. To znaczy, że nie ma żadnych nazw, dat czy miłosnych słów. Do wyboru jest tylko kilka czcionek i kształtów liter do wybory. Ale każda litera jest wybijana indywidualnie, ręcznie bez żadnych mechanicznych urządzeń, tylko za pomocą odpowiedniego wzornika z daną literą. To powoduje, że każdy produkt jest inny!

Firma oferuje możliwość zaprojektowania własnej biżuterii, własnego pomysłu z dostępnych elementów i wzorów. A to co można nabyć w Vintage Pearl to: naszyjniki, bransoletki, breloki, spinki do mankietów, kolczyki czy łyżeczki dla niemowląt.

Wszystkie przedmioty można zakupić w sklepie stacjonarnym w Tulsie, a także za pośrednictwem strony internetowej. Ceny są zróżnicowane, w zależności z jakiej kategorii produkt chcemy nabyć. Przykładowe ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty).

Klienci bardzo chwalą sobie twórczą działalność artystki. Jej biżuteria pozwala im wyróżnić się z tłumu i jednocześnie nie uszczupla znacznie portfeli.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: thevintagepearl.com

Zdjęcia: thevintagepearl.com

 

Podobne artykuły:

Nieśmiertelnik z polotem

Drugie życie kolczyków

Biżuteria z pomysłem i…odciskiem palca

Użyteczna biżuteria miejska wskaże drogę…

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top