RequiemForYou – czyli pomysł na nieśmiertelność

Firma ta powstała w zeszłym roku i oferuje różne usługi. Przedsiębiorstwo zatrudnia wielu znakomitych kompozytorów, librecistów i muzyków, którzy zawczasu tworzą unikalne requiem, oddające osobowość klienta i uwzględniają jego życzenia, jeśli chodzi o równowagę między wokalem, brzmieniem i elementami tekstu. Klient może wybrać z różnych stylów: barokowego, klasycznego, romantycznego, musicalu Broadwayowskiego, a tekst może być po niemiecku, angielsku lub po łacinie. Zamówienie osobistego laudacjo jest również możliwe.

Ponadto firma Requiem for You może zlecić niezależnym muzykom i małym orkiestrom stworzenie nagrania audio. Na koniec przedsiębiorstwo na życzenie klienta może wykonać requiem w czasie pogrzebu. Dostępne są różne formy- odtworzenie nagrania audio, lub występ orkiestry i chóru. Ceny za te usługi są zróżnicowane i wahają się

– od 20,000 Euro za samą kompozycję, 
– aż do 400,000 Euro za występ na żywo.

Usługi Requiem for You niewątpliwie skierowane są do grupy najbogatszych z bogatych i zapewniają namiastkę nieśmiertelności, na którą mogą sobie pozwolić tylko najbardziej majętni ludzie. Biorąc pod uwagę narastający trend do pozostawiania po sobie czegoś trwałego, unikatowego i z najwyższej półki i fakt, że na świecie jest ponad 9.5 miliona milionerów jest to wspaniały pomysł na biznes.

Adres internetowy:

requiemforyou.com

Foto: requiemforyou.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top