Scout przypilnuje domu – ciekawy pomysł na biznes

Sezon wyjazdów wakacyjnych dopiero przed Nami. Na przejdznaswoje.pl nie raz już prezentowaliśmy innowacyjne pomysły na zabezpieczenie swojego domu. Teraz czas na najnowszy z nich.

Scout bo o nim mowa może być uzbrojony i dezaktywowany kompletnie przez telefon – a właściwie specjalną aplikację w nim zainstalowaną. Poinformuje Nas na bieżąco o podejrzanym zachowaniu, wejściu i wyjściu intruza. Smartfony już są używane jako bezpieczne klucze szyfrujące do domu – zamki komunikują się z Nimi i kiedy się pojawiamy pod drzwiami są one …otwierane. Działą to jak karta debetowa z systemem paypass. Firma Scout posunęła się o krok dalej. System składa się z czujek wifi (baz przewodowych) połączonych ze sobą centralą. Nie potrzeba zasilania ani kabli. Urządzenia umieszczamy na wrażliwych elementach :

– oknach,
– wejściach,
– drzwiach
– balkonach ,
– poddaszach.

Używając telefony, tabletu bądź komputera z dostępem do internetu właściciel może uzbroić, rozbroić i sprawdzić stan systemu. Proste prawda?

Zobacz film reklamowy :

Urządzenie może nawet monitorować zewnętrzną cześć ogrodu i informować Nas o intruzach. Można podpiąć go z numerem policyjnym bądź za 10 USD miesięcznie firma Scout sama będzie monitorować stan domu podczas naszej nieobecności.

Urządzenie można już zamawiać w cenie…? Z prawej strony kliknij sekcję przydatne dokumenty by sprawdzić cenę urządzenia firmy Scout.

Adres internetowy : scoutalarm.com

Zdjęcie: scoutalarm.com

Podobne artykuły :

Walizka, która sama podąża za właścicielem pomysłem na biznes

ZOMM bezprzewodowa smycz do telefonu

AlertMe – bezpieczeństwo i monitoring prądu

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top