Stolik koktajlowy zintegrowany z kominkiem

Przy użyciu innowacyjnej technologii palenisko zostało umieszczone we wnętrzu stolika koktajlowego. Mebel idealnie nadaje się do umiejscowienia w ogrodzie lub na werandzie. Łączy w sobie zarówno industrialny jak i rustykalny wygląd.

Zbudowany został ze szkła i stali nierdzewnej, a palenisko jest dodatkowo podświetlane co wywołuje niepowtarzalny efekt. Blat jest na tyle duży, że pomieści zastawę stołową dla co najmniej sześciu gości. 

Cały stolik ma wymiary 175,26 cm na 114,30 cm. Za stół wraz z kominkiem zapłacić trzeba 6,900$ (18 975 PLN). Dodatkowo do kompletu zamówić można jeszcze kilka krzeseł lub eleganckich stołków barowych.

Produkt pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, bo w lutym 2009 roku, ale już zdołał zdobyć rzeszę zadowolonych klientów. Informacje prasowe o tym wyjątkowym meblu zamieściły również najpoczytniejsze magazyny dekoratorskie w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Oprócz mebli ogrodowych przedsiębiorstwo The Home Resort Experience ma w swoim portfolio tradycyjne kominki, sauny, grille i eleganckie zadaszenia. Firma poszukuje partnerów chętnych do dystrybucji produktów na terenie Europy.

Adres internetowy:

calfireplace.com

Foto: calfireplace.com

Czytaj też:

Nowoczesny sposób składowania drewna

Ekscentryczny kominek pomysłem na biznes

Dutchtub czyli pomysł na balię w nowym wydaniu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top