Strzyżenie i golenie…dla facetów

A zakłady obsługujące tylko mężczyzn u nas znaleźć trudno, albo jest to wręcz niemożliwe. A przecież stanowią pokaźna grupę docelową jako klienci wydają olbrzymie pieniądze na kosmetyki.

Czy kiedyś można było kupić krem tylko dla mężczyzn? Raczej nie. Dzisiaj pułki się pod nimi uginają i co najważniejsze z reguły są one droższe od tych „zwykłych”.

Dlatego, że pieniądze dla płci męskiej nie stanowią większego problemu. Nasza strategia – salon tylko dla nich. W samych Stanach Zjednoczonych mężczyźni rocznie wydają ponad 15 mld $ na kosmetyki ( 15 000 000 000 $) !! Co stanowi olbrzymi rynek.

Już dziś nie zaskakuje widok mężczyzny w salonie manicure, czy w sali masażu. A rynek dopiero się rozwija. Wiele zagranicznych sieci oferuje możliwość franchisingu. Jest to szczególnie interesujące dla osób z kapitałem ale bez know -how. Inwestując staja się od razu częścią dochodowej firmy, z renoma i cała bazą sprawdzonych produktów i usług. 
Wart i rozważyć taka opcję własnej działalności.

Dodatkowo u dołu pomysłu znajduje się link do ekskluzywnej sieci salonów w USA, które oferują tylko usługi z najwyższej półki. Oczywiście tylko dla mężczyzn. Firma przynosi gigantyczne zyski i rozwija się bardzo dynamicznie. Co ciekawe poszukuje ludzi zainteresowanych otworzeniem własnej działalności.

Adres internetowy: 

hairsaloon.com

Foto: hairsaloon.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top