Tante Ted – sklep tylko dla chłopców

Internetowy sklep Tante Ted powstał i działa w Holandii, w mieście Arnhem. Jego asortyment skierowany jest wyłącznie do chłopców w wieku 4-11 lat. Założyciel sklepu to 42-letni Ted Nuyten, który porzucił posadę szefa kuchni na rzecz stworzenia własnej marki. Jak narazie wszystko się kręci bardzo dobrze.

Tante Ted projektuje oraz produkuje między innymi pościel i artykuły tekstylne do wyposażenia pokoju chłopców. Łączy tkaniny z niezwykłymi aplikacjami i nadrukami, po to, aby uczynić je bardziej rozpoznawalnymi. Bardzo ciekawym jest surowy i przemysłowy styl połączony z wyrazistymi kolorami.

W swojej kolekcji sklep Tante Ted ma ogromny wybór pościeli i poduszek dla chłopców. Z dostępnych produktów na uwagę zasługuje między innymi kolekcja związana ze światem sportu czy miejskiego metra. Oprócz tego kolekcje związane z fizycznymi ciekawostkami czy produkty inspirowane motywami natury i rogami. Do tego metalowe kosze, ciekawe pufy, czy lampy. Ceny wybranych produktów można znaleźć tutaj (sekcja: Dokumenty). Dla chłopców w tym wieku takie wyposażenie z pewnością będzie odpowiednie. Znaleźć tu można również dekoracyjne litery, cyfry czy inne znaki na ścianę.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: tanteted.nl

Zdjęcia: tanteted.nl

 

Zobacz także:

Ekologiczne meble i zabawki dla dzieci pomysłem na biznes

Cuda, cudeńka z wełnianych swetrów

Obrażone Misie podbijają internet

Odwaga w butelce czyli coś dla małych dzieci

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top