Torebki ze starych butów pomysłem na biznes

Mowa tu o amerykańskiej firmie StageCoach Bags, która przerabia, wszystko oczywiście ręcznie, stare kowbojskie buty na damskie torebki. Oczywiście każdy produkt jest inny. Nie możliwości zrobienia dwóch identycznych torebek. To sprawia, że są one wyjątkowe a jest oczywiste, że każda kobieta chce się właśnie tak czuć.

Torebki te wykonywane są ze starych butów kowbojskich. Warunek jest jeden, nie mogą być one zniszczone. Przejdą tylko delikatnie znoszone, bez widocznych większych śladów użytkowania. Najlepiej, aby miały one jak najmniej przebarwień i nadruków. Środek takiej torebki wyłożony jest bawełną. Posiada jedną lub dwie wewnętrzne kieszonki na drobne przedmioty np. klucze, telefon, szminka etc. „Uszy” torebki wykonywane są z przeróżnych materiałów, choćby takich jak: łańcuchy, wodze końskie, skórzane pasy etc. Wszystko oczywiście opatrzone znakiem Made in USA.

Ceny takich torebek nie są niskie. Przykładowe podaliśmy tutaj (sekcja: Dokumenty).

Pomysł bardzo nam się podoba, a Paniom powinien w szczególności. Ciekawym jest z czego jeszcze można robić damskie torebki? Może Wy macie jakieś ciekawe pomysły na tego rodzaju biznes?

 Artur Stasiak

Adres internetowy: stagecoachbagsandcollectibles.com

Zdjęcia:
stagecoachbagsandcollectibles.com

 

Podobne artykuły:

Skórzane kurtki przerabiane na oryginalne torebki

Pomysł na torebkę jak z billboardu

Torebka bezpieczeństwa pomysłem na biznes

Najczęściej podrabiane produkty.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top