Tuk tuki pomysłem na firmę transportową

Tuk Tuki można spotkać na ulicach jedenastu miast na terenie całego kraju. Flota liczy 40 pojazdów i służy klientom do przeróżnych celów.

W stałej ofercie są wycieczki turystyczne. Przykładowo wycieczka Tuk Tukiem po Amsterdamie to wydatek rzędu 30 euro (120 PLN).

Oprócz zwykłych podróży krajoznawczych, firma przygotowała wycieczki tematyczne związane z poszczególnymi dzielnicami miast, lokalami, narodowościami i mniejszościami zamieszkującymi dany region.

Tuk Tuka można też wynająć jak zwykłą taksówkę i zapłacić za przejazd z miejsca A do B. Możliwy jest transport między miastami. Podróż tym pojazdem jest niezwykle urokliwa i niecodzienna, więc kierowcy nie narzekają na brak chętnych.

Tuk Tuk Company to ciekawa oferta dla małych firm i dużych korporacji, które pragną przeprowadzić ciekawą akcję marketingową lub happening. Tym bardziej, że właściciele przedsiębiorstwa idą z duchem czasu i wyznaczają standardy. 10 sierpnia 2009 roku na ulice wyjechał pierwszy elektryczny Tuk Tuk.

Z usług firmy korzystali między innymi: wydawca magazynu Cosmopolitan, Nokia, TUC, Vodafone, Heinz czy Disney. W czasie eventów pojazdy przybierają oczywiście barwy koncernu, który sponsoruje imprezę.

Przechodnie często widzą białe Tuk Tuki obwieszone balonami i kwiatami. Wiele par decyduje się na taki właśnie przejazd do kościoła w dniu ślubu.

Oprócz bogatej oferty dla klientów, firma przygotowała szeroki wachlarz usług dla kooperantów. Firmom holenderskim proponuje atrakcyjną franczyzę, a prywatnym inwestorom sprzedaje Tuk Tuki:

  • Klasyczne
  • Cargo
  • Elektryczne
  • Włoskie
  • 6 osobowe

Pojazd możne też wziąć w leasing. Ceny dostępne są po przesłaniu konkretnego zapytania i stworzeniu kosztorysu.

Tuk tuk company importuje pojazdy z Tajlandii, a następnie dostosowuje je do norm europejskich i ulepsza w oparciu o trzy letnie doświadczenie.

Tuk Tuki nie tylko świetnie wyglądają. Są małe, zwinne i wygodne, a potencjalnym inwestorom dają szansę na dobrze prosperujące przedsięwzięcie.

Adres internetowy:

tuktukcompany.nl

Foto: tuktukcompany.nl

 

Zobacz też:

Taxi na motorze skutecznie walczy z korkami

Bixi na biznes

Ciekawy pojazd pomysłem na własny interes

Po lądzie i na wodzie czyli pomysł na turystykę bez granic

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top