Urny jak żywe pomysłem na biznes

Fima Cremation Solutions daje możliwość upamiętnienia w szczególny sposób ukochanej osoby, ale nie tylko. Przedsiębiorstwo w ofercie ma wiele bardzo interesjujących i oryginalnych urn. Jednakże na uwagę zasługują urny, tworzone na podobiznę zmarłego.

Używa się do tego najnowszych technologii. Na podstawie dostarczonych kilku zdjęć, tworzy się trójwymiarową rzeźbę, która rejestruje najdrobniejsze szczegóły. Specjalny program możne nawet usunąć zewnętrze wady, niedoskonałości, które za życia miała dana osoba. Mając taką urnę nigdy nie zapomnimy, jak zmarła wyglądała. Ale można zamówić podobiznę dowolnej osoby, np. jakiegoś superbohatera, ulubionej gwiazdy filmowej czy jak na powyższym zdjęciu prezydent Obama.

Urny są bardzo realistyczne, trójwymiarowe. Tworzone z najlepszych materiałów. Prochy umieszczne są przez otwór zznajdujący u podstawy szyi. Całość stoi na specjalnej podstawce, dzięki czemu nic sie z niej nie wysypie. Są trwałe. Można je przenosić. Niewątpliwie kolejną zaletą jest to, że takie popiersie stojące na komodzie czy kredensie wcale nie wygląda jak urna. Osoby, które nie wiedzą co to jest, raczej nie domyślą się, że w środku mogą znajdować się prochy zmarłego.

Spersonalizowaną urnę można zamówić wedle własnego życzenia. Zmarły za życia miał np. włosy koloru blond można zamówić z czarnymi, miał blizny, można usunąc itd. Można wybrać wersję urny podstawową, na część prochów lub pełną – na całość. Ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty). Czas realizacji zamówienia na taki produkt wynosi 2 tygodnie.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: cremationsolutions.com

Zdjęcia:
cremationsolutions.com

 

Podobne artykuły:

Urny pogrzebowe pomysłem na biznes

Wystrzel prochy zmarłego – pomysł na nietypowy biznes

Zmień prochy zmarłego w koraliki

Kreatywne trumny pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top