Usługi ogrodnicze nowej generacji

Firma Clean Air, z siedzibą w Fort Collins w stanie Colorado, powstała w 2005 roku. Z pojedynczego punktu w ciągu 5 lat przekształciła się w ogólnokrajową sieć franczyzową. Przedsiębiorstwo, w odróżnieniu od firm świadczących tradycyjne usługi ogrodnicze, jest w 100% przyjazne dla środowiska. 

Kosiarki i inne urządzenia wykorzystywane przy pracach porządkowych zasilane są w ciągu dnia za pomocą baterii słonecznych. Panele solarne umieszczone są na samochodach pracowników. 

W ciągu nocy akumulatory ładuje energia wiatrowa, która jest również używana do zasilania centrali przedsiębiorstwa i oddziałów terenowych. Wszystkie pojazdy firmowe napędzane są biopaliwami, pochodzącymi od lokalnych dostawców.

Dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej, prace ogrodnicze są bardzo ciche. Szacuje się, że poziom hałasu jest aż do 75% mniej uciążliwy.

Oferta firmy obejmuje:

  • koszenie trawy,
  • przycinanie roślinności,
  • podstawowe usługi aranżacyjne
  • sprzątanie.

Gleba nawożona jest substancjami organicznymi, a skoszona trawa przewożona do specjalnego centrum recyclingu. 

Pracownicy Clean Air troszczą się o trawniki nie tylko prywatne. Gro zleceń pochodzi od lokalnych samorządów. Dzięki efektownemu modelowi biznesu, firma oferuje swoim klientom, bardzo konkurencyjne ceny, zależne od charakteru prac, lokalizacji i areału.

Adres internetowy:

cleanairlawncare.com

Foto: cleanairlawncare.com

Czytaj też:

Stado kóz oczyści teren

Roślinne gniazdka pomysłem na firmę ogrodniczą

Zielone z zielonej trawy – LawnDoctor

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top