Wesoły ogrodnik

Czym jest wesoły ogrodnik?

Działalność firmy poświęcona jest zarówno sprzedaży, jak I edukowaniu rodzin I społeczności na temat organicznych sposobów dbania o ogródki I trawniki. Sposoby te są zarazem skuteczne i zdrowe. Firma dociera do klientów ze sprzedażą swojej najnowszej linii produktów Happy Naturals poprzez demonstracje w domach, akwizycję i prezentacje na imprezach społecznościowych i charytatywnych.

Jakie produkty są w ofercie?

Organiczne produkty do dbania o powierzchnie zielone. Nawozy organiczne, środki owadobójcze, środki do walki z chwastami, pojemniki i kompostowniki, narzędzia ogrodnicze.

Annette zainspirowało jej własne życie. W przydomowym ogródku pielęgnowała ona owoce i warzywa. Niepokoiło ją jednak to, że musiała używać środków chemicznych. Zorientowała się, że na rynku ogrodniczym nie ma za wiele produktów, które nie byłyby toksyczne i tak zaczęła się przygoda z Wesołym Ogrodnikiem.

Działalność firmy zmieniała się z biegiem czasu. Na początku sprzedawano tylko produkty innych wytwórców, a firma zatrudniała tylko 7 konsultantów w kraju. Po dwóch latach ruszyła produkcja i dystrybucja autorskiej ekskluzywnej linii produktów organicznych, a biznes zaczął się rozrastać.

Dziś szefowa firmy The Happy Gardener radzi wszystkim, żeby przy wyborze działalności kierowali się przede wszystkim własnymi zainteresowaniami i żeby ich przedsiębiorstwo miało wyraźną misję. Wtedy produkty będą sprzedawać się same.

Adres internetowy:

thehappygardener.info

Foto: thehappygardener.info

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top