Wydrukuj sobie wspomnienia

Printable Memories, firma z Oakland jest to mała, rodzinna firma. W dzisiejszych czasach konkurowanie z dużymi firmami z tej branży jest bardzo trudne. Mimo to biznes ten przynosi zyski właścicielom. Klienci otrzymują więcej niż w dużej konkurencji. Każdy pracownik angażuje się w relacje i bardzo się angażuje w wykonywaną pracę, aby jakość usług była jak najwyższa. Tutaj każdy klient jest traktowany wyjątkowo. Elastyczne podejście pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb każdego klienta.

Firma, która przenosi zdjęcia na różne powierzchnie, oprócz standardowych gadżetów jak kubki, poduszki, albumy, T-shirty, biżuterię, etui na iPady może zaoferować bardzo ciekawe koce, torby na ramię czy spersonalizowane ciastko z naszymi ulubionymi zdjęciami. Nie dość, że nasze wspomnienia z fotografii będzie cały czas żywe to jeszcze produkt taki bardzo ładnie wygląda i świetnie nadaje się na prezent.

Ceny, w zależności od produktu, który chcemy kupić są bardzo zróżnicowane. Mogą je państwo znaleźć tutaj (sekcja: Dokumenty). Zamówienia można składać telefonicznie, mailowo bądź w sklepie stacjonarnym.

Usługi te, nie są czymś nowym, jednakże spersonalizowane prezenty, niebanalne prezenty, prezenty, które „przechowują” wspomnienia przekazane swoim dzieciom, wnukom będą łączyły przeszłość z teraźniejszością. Gdy po latach spojrzycie np. na koc, czy poduszkę na którym jest Wasze zdjęcie z Waszym psim przyjacielem z dzieciństwa czy łezka Wam się w oku nie zakręci?

 Artur Stasiak

Adres internetowy: printablememories.com

Zdjęcia: printablememories.com

 

Podobne artykuły:

Daj się nabić w butelkę.

Top snap property – pomysłem dla Ciebie.

Wpraw w ruch dwuwymiarowe obrazy

Choinka na święta przez internet pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top