Załóż własną firmę…ślubną!

Weddingrunner to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w szyciu ślubnych kobierców na miarę każdego wesela. Alicia Grills Grant, która na co dzień prowadzi galerię i Anne Marie Hamill posiadaczka sklepu z wyposażeniem wnętrz postanowiły zjednoczyć siły i stworzyć eleganckie ślubne dywany, o wysokiej jakości.

Dywan można oczywiście wybrać i zamówić przez internet. Cały proces zajmuje tylko kilka chwil:

  • Należy wybrać wzór spośród kilku możliwości
  • Wpisać wybrany tekst (imiona młodej pary, inicjały, datę ślubu) podać miejsce, w którym ma się znajdować (początek, środek, koniec)
  • Wybrać kolory i czcionkę
  • Podać długość bieżnika
  • Zamieścić informację dotyczącą daty i miejsca dostawy

Cenę dywanu liczy się z metra. Najkrótszy (3 metrowy) to wydatek rzędu 190 euro (840 PLN). Za 10 metrowy kobierzec należy zapłacić 620 euro (2 700 PLN).

Pomysł Alice i Anne doskonale sprawdza się w Irlandii i Anglii a także w USA. Trzeba przyznać, że jasny dywan w ciemnej kościelnej nawie świetnie wygląda.

Przedsiębiorcy, którzy mają smykałkę do szycia, lub już prowadzą biznes tekstylny powinni rozważyć wprowadzenia na krajowy rynek ślubnych dywanów, ponieważ w Polsce mamy do czynienia z boomem ślubnym.

W dojrzałość wchodzi bowiem pokolenie wyżu demograficznego z początku lat 80ych, które lubi łączyć tradycję i nowoczesność.

Adres internetowy:

weddingrunner.com

Foto: weddingrunner.com

Zobacz też:

Jak wpaść na świetny pomysł na biznes

Zasilanie restauracji z oleju – zużytego

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top