Zaprojektuj sobie trampki

Serwis ten daje nam możliwość zaprojektowania swojej pary trampek. Zamiast gotowego produktu każdy ma możliwość wykreować i stworzyć własną wizję. To krok naprzód w świecie mody i designu.

Pomysł na markę remiza.pl powstał w Londynie, a dokładniej na Oxford Street.Tutejszy streetstyle jest niebanalny i niezwykle inspirujący. Przy kreowaniu własnych trampek korzystamy z dostępnych wzorów i rodzajów czcionek, grafik i ćwieków. Dzięki temu każdy może stworzyć niepowtarzalne dzieło i wyróżniać się na ulicy. Jak głosi hasło firmy: “Uwolnij swój umysł i wyraź siebie”.

Na stronie internetowej w kreatorze pierwszym krokiem jest wybranie modelu trampek. Dostępne są niskie i wysokie (za kostkę). Następnie wybieramy rozmiar (do wyboru od 36-44) oraz kolor (dostępne: czarny, zielony, niebieski, czerwony, biały, żółty i pomarańczowy). Niestety wybór rozmiaru ogranicza wybór koloru i odwrotnie. Kolejnym krokiem jest wybranie grafiki i jej koloru (obecnie 12 wzorów), napisu – jego rozmiaru, koloru i czcionki oraz kształtu ćwieków. Dodatkowo możemy zaznaczyć czy chcemy aby obydwa buty były takie same czy tylko jeden z naszym wykreowanym wzorem. Na tym etapie pojawi się już na cena za stworzoną parę butów. Ostatnim krokiem jest wybranie sposobu wysyłki i podanie danych do jej realizacji.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: remiza.pl

Zdjęcia: remiza.pl

 

Zobacz także:

Zorganizuj imprezę na odpowiednim poziomie

Torebki ze starych butów pomysłem na biznes

Zabawne buty pomysłem na biznes

Biodegradowalne buty

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top