ZOMM bezprzewodowa smycz do telefonu

W drugim kwartale 2010 roku na rynku pojawi się ZOMM, pierwsza na świecie bezprzewodowa smycz do telefonów komórkowych. Jest ona dzieckiem małżeństwa Laurie i Henrego ze Stanów Zjednoczonych, którzy we współpracy z najlepszymi specjalistami światowej sławy, stworzyli godny uwagi produkt.

ZOMM ma kształt niewielkiego, eleganckiego krążka. Praktyczny uchwyt umożliwia przyczepienie go do kluczyków, torebki czy paska. Będzie dostępny w kolorze białym lub czarnym.

Jeżeli oddalimy się od telefonu komórkowego na pewną odległość:

  • włączy się alarm dźwiękowy,
  • uaktywni wibracja lub
  • urządzenie będzie emitować kolorowe sygnały świetlne.

W ten sposób nigdy nie zapomnimy zabrać komórki z domu, nie zostawimy jej przez przypadek w sklepie ani w biurze.

Co ciekawe poprzez ZOMM można też odbierać przychodzące połączenia, bez konieczności szukania telefonu w torebce lub na biurku. Brelok pomaga również w nagłych sytuacjach. Dzięki niemu połączymy się z numerem alarmowym z każdego miejsca na świecie, wciskając tylko jeden przycisk. W innych modelach, ten sam przycisk służy jako głośny, odstraszający alarm dźwiękowy, przydatny przy samoobronie.

Urządzenie zostało uhonorowane prestiżową nagrodą “The Best of Innovations”. Firma poszukuje chętnych do współpracy dystrybutorów na całym świecie.

Adres internetowy:

zomm.com

Foto: zomm.com

Czytaj też:

Ładowarki napędzane siłą ludzkich mięśni

WildCharger czyli indukcyjne ładowanie komórki

Automaty z telefonami komórkowymi

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top