Automaty do ładowania urządzeń elektrycznych

W ATM-ach naładujemy telefony komórkowe, aparaty fotograficzne odtwarzacze mp3 i wiele innych przenośnych urządzeń elektronicznych. Automaty są wyposażone w szereg końcówek, które są kompatybilne z 95% urządzeń. Co więcej, dzięki innowacyjnej technologii całkowite naładowanie telefonu zajmuje jedyne 10 minut.

Maszyny ATM składają się z trzech segmentów:

  • górnego, w którym znajduje się ekran LCD. Informacje wyświetlane na nim są uaktualniane bezprzewodowo,
  • środkowego, w którym umieszczone są końcówki do ładowania oraz
  • dolnego gdzie jest miejsce na dużą reklamę w formie plakatu.

Urządzenia te oferują szereg korzyści zarówno użytkownikom jak i właścicielom. Po pierwsze pozwalają konsumentom na stały kontakt z elektronicznym światem. Umożliwiają też pełne wykorzystanie urządzeń. Wiele osób w obawie o stan baterii rezygnuje z niektórych operacji. Dodatkowo klienci mogą w czasie doładowania uzyskać wiele cennych informacji, które wyświetla ekran LCD.

Właściciele ATM-ów mogą liczyć na zyski z reklam, zamieszczanych w formie plakatu lub w formie elektronicznej. Automatyczne stacje doładowań mogą pobierać też opłaty za swoje usługi. Sugerowana cena wynosi 2- 3$ (5,70- 8,50 PLN).

Maszyny znajdą zastosowanie na dworcach, lotniskach, w centrach handlowych, hotelach, stadionach, parkach rozrywki czy w kinach lub dyskotekach. Potrzeba doładowania urządzenia elektronicznego może pojawić się wszędzie.

Atenę, Adonisa i Achillesa można kupić lub wynająć. Z ich usług skorzystały już takie firmy jak Google czy nawet partie polityczne. Przedsiębiorstwo Hercules Networks to jedna z najbardziej innowacyjnych młodych firm według magazynu Business Week. Poszukuje też dystrybutorów, dla których przygotowała atrakcyjny program.

Adres internetowy:

herculesnetworks.com

Foto: herculesnetworks.com

 

Czytaj też:

 Lekarstwa na receptę z automatu

ecoATM czyli pomysł na e-cycling

Świeże mleko prosto z automatu pomysłem na firmę

Automatyczne parkingi dla rowerów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top