Butelka, która zmieści się w kieszeni

Producenci butelki Vapur odpowiadają zgodnie. Nie trzeba jej wyrzucać, wystarczy zwinąć i włożyć do kieszeni. Ich najnowszy produkt wyprodukowano z najwyższej klasy polimerów, które umożliwiają składanie pojemników, tak aby osiągnęły minimalne rozmiary.

Butelki Vapur nadają się do wielokrotnego użytku. Można je zamrażać i myć w zmywarce do naczyń. Do każdej butelki dołączana jest zawieszka umożliwiająca przypięcie pojemnika do paska lub plecaka. Butelkę można też podpisać w specjalnie wyznaczonym miejscu, tak żeby nie było wątpliwości do kogo należy lub co zawiera.

Butelki Vapur można zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta. Ich pojemność to 475 ml. W chwili obecnej paleta kolorystyczna obejmuje trzy kolory: niebieski, zielony i różowy. Jedna butelka kosztuje 8,95$ (24 PLN), zestaw czterech butelek to wydatek w wysokości 29.95$ (82 PLN). 

Sama butelka z uwagi na materiał i dobre wykonanie jest bardzo odporna i jak zapewniają producenci przetrwa wiele. Od czasu do czasu można jedynie wymienić zakrętki -2.95$ (8 PLN). 

Misją firmy oprócz dbania o wygodę klientów jest ochrona środowiska. Dzięki właściwościom butelek ich transport wymaga tylko 10% miejsca w porównaniu do tradycyjnych pojemników. Opakowania natomiast wykonywane są z przetworzonego papieru i przy użyciu energii wiatrowej.

Przedsiębiorstwo poszukuje dystrybutorów i partnerów handlowych i planuje ekspansję poza krajowy rynek. 

Adres internetowy:

vapur.us

Foto: vapur.us

Czytaj też:

Butelka przyszłości pomysłem na biznes

Butelka do zadań specjalnych pomysłem na firmę

Green Glass czyli pomysł na zielone

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top