Chilldisc czyli pomysł na lodowaty biznes

Fred Kent, pomysłodawca i założyciel firmy, długie dnie spędzał w swoim parnym warsztacie. Najbardziej doskwierał mu brak odpowiednio schłodzonego napoju, który byłby w zasięgu ręki, najlepiej na stole. 
Po latach prób i błędów światło dzienne ujrzał produkt, który już rewolucjonizuje rynek w Stanach Zjednoczonych.

Chilldisc to krążek ze stali nierdzewnej. W jego wnętrzu krążą bezpieczne dla środowiska, w pełni rozkładalne płyny, które utrzymują go w mroźnej temperaturze. 

W ofercie firmy znajdują się dwie linie produktu: na użytek domowy i przemysłowy .

Chillbaby to technologia, która powstała na użytek osób prywatnych. Wspaniale pasuje do blatów stołów zarówno marmurowych jak i drewnianych. Jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy domowych barów.

Chilldisc świetnie sprawdza się w szeroko pojętej branży rozrywkowej: restauracjach, pubach i barach a także w kasynach i hotelach. Na jego powierzchni można wygrawerować własne logo bądź znak firmowy sponsora i wybrać jedną z ośmiu wersji kolorystycznych.

Chillwell natomiast, znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie należy schłodzić większy pojemnik: butelkę lub puszkę. Stosuje się go też na jachtach i w samochodach, ponieważ dzięki specjalnemu zagłębieniu przeciwdziała on rozlewaniu napojów.

Przedsiębiorstwo swoim przyszłym dystrybutorom oferuje: próbki materiałowe i wystawki, marketing w internecie, szkolenia instalacyjne i z zakresu wiedzy o produkcie.

Na razie poszukiwani są partnerzy na terenie Stanów Zjednoczonych. Chilldisc zachęca też inwestorów zagranicznych do składania zapytań ofertowych i nie wyklucza ekspansji w najbliższym czasie.

Metalowe krążki dają przedsiębiorcom możliwość reklamy i dotarcia do pożądanej grupy odbiorców. Właścicielom lokali zapewniają wyższy dochód, a klientom przyjemność rozkoszowania się ulubionym napojem.

Z usług przedsiębiorstwa skorzystały już hotele znanych marek: Hilton, Marriott, Holiday Inn oraz sieci gastronomiczne.

Adres internetowy:

chilldisc.com

Foto: chilldisc.com

Czytaj też:

Kran na każdym stole pomysłem na pub

Interaktywna restauracja pomysłem na biznes

Lokal nowej generacji

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top