Cindy Cię …tego nauczy

Panie, które chcą dowiedzieć się jak urozmaicić życie i dodać mu pikanterii mogą zaprosić do siebie Cindy lub jedną z jej konsultantek. Na imprezy te nie mają wstępu dzieci ani mężczyźni.
W ich trakcie pracowniczki Slumber Parties w dowcipny i przystępny sposób opowiedzą i pokażą jak „podkręcić” życie partnerskie. Zaprezentują szereg akcesoriów, ekskluzywną bieliznę, kremy, różnego rodzaju żele oraz nowości. Dodatkowa opcja to kurs masażu.

Zabawy organizowane są w domu klientek. Zainteresowane panie zapraszają do siebie koleżanki. Nie ma ani minimalnej, ani też maksymalnej ilości gości. Przygotowanie bufetu i poczęstunków leży całkowicie w gestii gospodyń.
Usługi Cindy są bezpłatne.

Firma zarabia na sprzedaży akcesoriów po zakończonym pokazie. Uczestniczki mogą w sposób anonimowy złożyć zamówienia. Pani która zorganizowała spotkanie dostaje upominki na kwotę 10% całej sumy zamówień.

Przed pyjama party drogą elektroniczną klientki mogą przesyłać tematy, które najbardziej je interesują.

Cindy twierdzi, że daje jej to możliwość lepszego przygotowania, a klientkom gwarantuje dobrą zabawę i przekaz merytoryczny. Założycielka chwali sobie pracę, która pozwala jej na utrzymanie finansowej niezależności i daje przyjemność.

Przedsiębiorstwo Slumber Parties aktywnie poszukuje konsultantek na terenie Stanów Zjednoczonych, nie wyklucza też możliwości współpracy międzynarodowej.

Adres internetowy:

slumberparties.com

Foto: slumberparties.com

Zobacz też:

Weselny poeta – przykładem sukcesu

Wyślij majtki poleconym dobrym pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top