Doniczka bez barier

Z takim rozwiązaniem wyszła izraelska firma Greenbo, która specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu prostych, innowacyjnych oraz jednocześnie użytecznych produktów z przenaczeniem do domu jak i ogrodu.

Projekt doniczek Greenbo pozwala na umieszczeniu ich na barierkach balkonu, a jaj konstrukcja jest tak wymyślona, że działające na nią siły fizyki zapobiegną jej przewróceniu nawet podczas bardzo silnego wiatru. Dodatkowo doniczki te są łatwe w montażu oraz ich przesuwanie pozwala zachować czystość.

Doniczka izraelskiej firmy Greenbo jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Posiada opatentowany mechanizm mocowania, celem ochrony przed kradzieżą.

Doniczki dostępne są w 2 rozmiarach. Standardowe pasują do wszystkich kształtów i rozmiarów poręczy, o szerokości do 10 cm. Średnica doniczki to 29 cm, wysokość natomiast to 30 cm. Doniczki Greenbo XL pasują do poręczy o szerokości do 16 cm. Rozmiary to 34 cm szerokości, 60 cm długości oraz 30 cm wysokości.

Koszt takiej doniczki to ok 120 zł. Dostępna jest w wielu kolorach.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: greenbo.co

Zdjęcia: greenbo.co

 

 


 

Podobne artykuły:

Doniczka zamiast lampy

Hotel dla roślin

Groasis Waterboxx- uprawa roślin w dowolnym klimacie

Ogród na ścianie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top