Doniczka zamiast lampy

Dla takich osób mamy ciekawe rozwiązanie. Firma z Wielkiej Brytanii, Konstsmide producent ogrodowego i świątecznego oświetlenia tym razem zaprezentował doniczkę. Niby zwykła doniczka, ale to co ją odróżnia od innych to to że.. świeci. Czyli oprócz funkcji doniczki, gdzie możemy posadzić nasze ulubione kwiaty, pełni również funkcję lampy. Bardzo praktyczne rozwiązanie właśnie do ogrodu. Fajnie mogą one oświetlić nam czy to alejki czy konkretne rośliny.

W doniczkach tych zainstalowano 15 diod LED, które dają nam bardzo jasne światło. Minusem może być to, że energia do ich zasilania nie pochodzi ze Słońca tylko z naszych gniazdek elektrycznych. Każda doniczka posiada 6 m kabel, którym zawsze można umiejętnie ukryć aby nie rzucał się w oczy. Oprócz ogrodu mogą one znaleźć zastosowanie np. w domu, na biurku zamiast lampy czy na innych elementach wyposażenia.

Na chwilę obecną producent oferuje doniczki w dwóch rozmiarach: małe (28 cm wysokości i średnicy) oraz duże (40 x 37 cm). Cena niestety nie jest najniższa. Za małą trzeba zapłacić ok 160 zł , a za dużą ok 250 zł. Ale czego się nie robi aby nasz ogród wyglądał piękniej niż ogród sąsiada?

 Artur Stasiak

Adres internetowy: konstsmide.se

Zdjęcia: konstsmide.se

 

Podobne artykuły:

Ogród na ścianie

Groasis Waterboxx- uprawa roślin w dowolnym klimacie

Prepara czyli pomysł na kuchenny ogródek

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top