Drewniane „ubranko” dla iPhone’a

Stworzona przez Donala Moloney’a w maju tego roku firma Carve Cases produkuje i sprzedaje niebanalne, oryginalne akcesoria do iPhone’ów wykonane wyłącznie z drewna. Jak mówi, trzeba walczyć z plastikową tandetą, która zalała rynek.

A zaczęło się typowo. Ów Irlandczyk chciał kupić do własnego iPhone’a jakieś ładne i praktyczne akcesorium. Niestety nic takiego nie znalazł. Jak w przypadku właściciela firmy z USA, który stworzył serię okolicznościowych kartek dla homoseksualistów bo nie mógł znaleźć czegoś ładnego dla swojego partnera, tak i Donal Moloney postanowił, że sam zrobi sobie takie akcesoria do telefonu. Wybór padł na drewno. Zrobił jedną obudowę dla siebie. Ludzie zaczęli się pytać skąd to ma itd. I każdy, kogo spotykał chciał mieć takie drewniane cacko. Zaprojektował maszynę do wytwarzania tego rodzaju przedmiotów. I tak się zaczęło. Zatrudnił dodatkową osobę, zbudował stronę internetową i zaczął sprzedawać. I jak na razie interes się kręci.

Obecnie firma Carve Cases oferuje, wykonane całkowicie z drewna, podstawkę do iPhone’a, obudowę standardową oraz obudowę z własnym projektem napisu czy logo. Ceny za te przedmioty podane są tutaj (sekcja: Dokumenty).

Według nas pomysł fajny, ciekawy. Zważywszy, że do tej pory nie spotkaliśmy się z czymś takim. A w czasach otaczającego nas „plastiku i tandety” takie „drewniane” rozwiązanie wydaje się bardzo interesujące. Firma działa dopiero niecałe 5 miesięcy, więc życzymy samych sukcesów właścicielowi.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: carvecases.com

Zdjęcia:
carvecases.com

 

Podobne artykuły:

Okolicznościowe kartki dla homoseksualistów pomysłem na biznes

Padł Ci telefon – przeczytaj podobną historię!

Masz iPhona i problem z samochodem? Rozwiązane.

Jesteś fanem jeansu? DeadJeans

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top