Finezyjna siekiera pomysłem na biznes

Firma Best Made Co to jedyne przedsiębiorstwo na świecie, które zajmuje się produkcją krótkich, ale niepowtarzalnych kolekcji siekier.
Wszystkie są produkowane z drewna najwyższej jakości, amerykańskiej hikory, a projektant Peter Buchanan-Smith pokrywa trzonki specjalnym lakierem. 

Obecnie w sklepie internetowym, producenta można wybierać spośród 10 modeli. Ceny wahają się od 200$ (566 PLN) do 450$ (1 273 PLN) za sztukę. Różnice w koszcie poszczególnych siekier wynikają z odmiennego wykończenia.

Wszystkie narzędzia robione są ręcznie na zamówienie. Projektowanie siekiery i jej malowanie trwa od 3 do 4 dni. Przez kolejne 10 dni warstwy lakieru dokładnie wysychają. Z uwagi na ilość zamówień, na wymarzoną siekierę trzeba czekać około 5 tygodni.

Zamówiona siekiera może zostać dostarczone w specjalnie zaprojektowanym pudełku, za 45$ (127 PLN) lub wełnianym granatowym pokrowcu za 25$ (70 PLN). Każda z nich jest oczywiście opatrzona logo przedsiębiorstwa.

Ku radości właścicieli, firma i jej wyrobą cieszy się dużym powodzeniem. Siekiery kupują zarówno panowie jak i panie, na użytek własny a i często na prezent.

Produkty Best Made Co można też kupić u wybranych dealerów na terenie USA i Kanady.

Adres internetowy:

bestmadeco.com

Foto: bestmadeco.com

 

Czytaj też:

Drewniane domy

Marzenie z dzieciństwa pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top