GoGirl czyli pomysł na rewolucję w toalecie

Go Girl zmieści się w każdej damskiej torebce, czy plecaku. Ma postać silikonowego różowego lejka, który można po użyciu wyrzucić, lub dokładnie wyczyścić i użyć ponownie. Specjalna antybakteryjna powłoka i innowacyjna konstrukcja powstrzymuje rozwój drobnoustrojów i osadzanie się zanieczyszczeń.

Go Girl przyda się w wszystkim paniom. Wkładka jest niezastąpiona w podróży, gdy od toalet dzielą nas kilometry. Pożytek będą miały z niej również kobiety uprawiące aktywnie sport, na przykład narciarstwo. Narciarki świetnie wiedzą, że opuszczenie stoku w poszukiwaniu ubikacji jest kłopotliwą stratą czasu.

Go Girl jest polecana również dla przedstawicielek płci żeńskiej, które boją się bakterii i warunków panujących w miejskich toaletach, szczególnie przyszłych mam. Używanie różowej wkładki ogranicza kontakt z zarazkami do minimum.

Różowy lejek kupić można za pośrednictwem strony internetowej. Jedna sztuka kosztuje 6.99$ (20 PLN), a za zestaw zawierający 3 wkładki trzeba zapłacić 18.99$ (55 PLN). Każdy produkt dostarczany jest wraz z pudełkiem i woreczkiem do przechowywania.

Sam pomysł jest niewątpliwie innowacją na rynku Amerykańskim. W Europie, na przykład w Holandii, panie korzystają z podobnych urządzeń od kilku lat, jednak GoGirl pozostawiło konkurencję daleko w tyle zarówno pod względem technologicznym jak i marketingowym.

Sarah Dillon, założycielka przedsiębiorstwa, zaplanowała otwarcie kilku sklepów firmowych na jesień 2009. W niedalekiej przyszłości planuje podbić też stary kontynent.

Adres internetowy:

go-girl.com

Foto: go-girl.com

 

Czytaj też:

Grasz w golfa i jesteś kobietą? Ten pomysł jest dla Ciebie

Biurowiec tylko dla kobiet pomysłem na firmę

The Peepoo bag

Wyszukiwarka toalet pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top