Kawa, zabawa i gry planszowe

Kawiarnia Snakes & Lattes to połączenie kawiarni z miejscem rozrywki. O co chodzi? A o to, że oprócz kawy można także zagrać w jedną z 1500! dostępnych tutaj gier planszowych i karcianych. Lokal nie udostępnia darmowego internetu WiFi, zamiast tego zachęca to korzystania z „zasobów” kawiarni.

Pierwsza tego typu kawiarnia w Toronto. Za 5 dolarów kanadyjskich (2,5 CAD dla dzieci do lat 10) można korzystać z różnorodnej kolekcji gier, która jest naprawdę imponująca. Można tu znaleźć choćby bardzo popularne Monopoly, Jumanji, czy Fireball Island. Bariści obsługujący kawiarnię służą również radą i wskazówkami co do zasad dostępnych gier.

Podczas wielogodzinnych rozgrywek można zakupić sobie coś z dostępnego w Snakes & Lattes menu. Lokal oferuje napoje gorące i zimne (w tym piwo i drinki), kanapki, przekąski, oraz różne słodkości. Drogo nie jest. Napoje gorące można nabyć za 3-5 dolarów, zimne 2-10 dolarów, kanapki są po 6 dolarów, przekąski i słodkości od 1-5 dolarów.

W takim lokalu fani gier naprawdę będą bardzo zadowoleni. A to z pewnością przełoży się na zyski ze sprzedaży produktów gastronomicznych. A jeśli ktoś nie jest fanem takiej zabawy zawsze może po prostu przyjść i napić się dobrej kawy.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: snakesandlattes.com

Zdjęcia: snakesandlattes.com

 

Podobne artykuły:

Kawiarnia serwuje porady prawne

Kawiarnia Iglo czyli terapia światłem

Kawiarnia na rowerze pomysłem na biznes

Aromatyczna kawiarnia pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top